NAJWIĘKSZY SKŁAD OPAŁU W ZABRZU    ZADZWOŃ I ZAMÓW – 32 376 83 70, 609 64 94 95

Informacje kontaktowe

Kontakt

CARBOLINE
Adres:
Ul. Handlowa 8, 41-807 Zabrze

tel. 32 271 00 55, 609 64 94 95
info@opal-zabrze.pl

Godziny otwarcia:
• poniedziałek – piątek: 7.00-16.00
• sobota: 7.00-12.00

Decydując się na wybór składu opału, warto zastanowić się nie tylko nad ceną samego węgla kamiennego czy brunatnego, lecz także nad dostępnymi u danego dostawcy gatunkami opału i nad tym, czy interesujący Państwa skład węgla zapewnia fachowe doradztwo oraz transport surowca pod dom.
Klientom detalicznym dowozimy węgiel do takich miejscowości jak: Zabrze, Boniowice, Bytom, Chorzów, Czekanów, Gliwice, Kamieniec, Katowice, Karchowice, Kopienica, Knurów, Jemielnica, Łubie, Miedary, Mikołów, Paczyna, Pniów, Przezchlebie, Ptakowice, Pyskowice, Przyszowice, Repty, Rybnik, Radzionków, Szałsza, Siemianowice Śl., Sosnowiec, Strzybnica, Sączów, Świętoszowice, Świerklaniec, Tarnowskie Góry, Toszek, Wielowieś, Wieszowa, Wilkowice, Wojska, Zawada, Ziemięcice, Zbrosławice i innych.

Staramy się w pełni odpowiadać potrzebom naszych klientów. Gwarantujemy przystępne ceny produktów i usług oraz wygodne i funkcjonalne rozwiązania dotyczące samego opału i jego transportu.

Zapraszamy do współpracy! W celu uzyskania szczegółowych informacji o naszej ofercie zachęcamy do kontaktowania się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem formularza kontaktowego.

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Formularz kontaktowy

Wyślij list. Wymagane jest wypełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką (*).

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje: